Jan Berggren

Jan Berggren

Socionom, Leg. Familjeterapeut
Auktoriserad familjerådgivare
Tjänstgör i Gislaved
Tel. 036-30 54 88
jan@relationskonsulterna.se

Karin Hansson

Karin Hansson

Leg. Psykolog, sexologiutbildad
Auktoriserad Familjerådgivare
Tjänstgör i Jönköping och Tranås
Tel. 036 – 30 54 82
karin@relationskonsulterna.se

Lotta Nordström

Lotta Nordström

Socionom
Leg. Psykoterapeut
Tjänstgör i Jönköping och Vetlanda
Tel. 036 – 30 54 83
lotta@relationskonsulterna.se

 

Margareta Teke

Margareta Teke

Socionom, Leg. Familjeterapeut
Auktoriserad Familjerådgivare
Seniorkonsult
Mobilnummer 0705 – 82 77 91
margareta@relationskonsulterna.se

Emil Bolin

Emil Bolin

Socionom
Grundläggande psykoterapiutbildning
Tjänstgör i Jönköping och Gislaved
Tel. 036 – 30 54 87
emil@relationskonsulterna.se

 

Stefan Hörnstein

Stefan Hörnstein

Socionom
Grundläggande psykoterapiutbildning i KBT
Tjänstgör i Jönköping och Nässjö
Tel. 036 – 30 54 80
stefan@relationskonsulterna.se

Christina Ridderstråle

Christina Ridderstråle

Socionom
Grundläggande psykoterapiutbildning
Auktoriserad Familjerådgivare
Tjänstgör i Jönköping och Eksjö
Tel. 036 – 30 54 89
christina@relationskonsulterna.se

Ell-Marie Wärmegård

Ell-Marie Wärmegård

Socialpedagog, Leg. Familjeterapeut
Auktoriserad Familjerådgivare
Tjänstgör i Värnamo
Mobilnummer 0702 – 31 34 28
ell-marie@relationskonsulterna.se

Kent Eklöw

Kent Eklöw

Socionom
Auktoriserad Familjerådgivare
Grundläggande psykoterapiutbildning
Tjänstgör i Jönköping
Tel. 036 – 30 54 86
kent@relationskonsulterna.se

Gerd Karlsson

Gerd Karlsson

Auktoriserad Socionom
Grundläggande psykoterapiutbildning psykodynamisk terapi och KBT
Tjänstgör i Jönköping och Värnamo
Tel. 036 – 30 54 84
gerd@relationskonsulterna.se

Elisabeth Staberg

Elisabeth Staberg

Auktoriserad socionom
Auktoriserad Familjerådgivare
Grundläggande psykoterapiutbildning
Tjänstgör i Värnamo
Tel. 036 – 30 54 85
elisabeth@relationskonsulterna.se